Pagaliau pasiryžote profesionaliam augimui?

 

Jei bandėte dirbti su reklama internete, tikriausiai pastebėjote, kiek laiko ir pastangų reikia pastoviam turinio kūrimui, reklamų kampanijų optimizavimui, galimų patobulinimų paieškai. O bent trumpam nustojus tobulinti, rezultatai prastėja. 

Aš galiu jums padėti. 

Įsivaizduokite, kad jūsų verslo potencialus klientas yra ne tik surandamas ir atvedamas į svetainę. Jis, nuo pat sužinojimo apie jūsų produktą, laiko patikrintomis taktikomis yra vedamas iki pardavimo. 

Būtent tai mes ir darome. 

Didinkime Jūsų pardavimus kartu!

 Puikiai suprantu – investicija į profesionalią reklamą internete yra didelis žingsnis. 
Ar jūs tam pasiruošę? Ar tai atsipirks? 

Jūs tikrai pasiruošę, jeigu:

 • Turite gerą produktą ir esate išdirbę nemažą dalį savo verslo procesų.
 • Jau generuojate pardavimus, tačiau esate įsitikinęs, kad rezultatai gali būti žymiai geresni.
 • Suprantate, kad dirbdami su reklama tik tada, kai atsiranda įkvėpimo norimų rezultatų nepasieksite – būtinas organizuotas, nuoseklus ir profesionalus darbas. 
 • Orientuojatės į ilgalaikius tikslus ir suprantate, kad digital marketing sistemos įsivažiavimui reikia laiko: puikiais rezultatais galėsime džiaugtis po paruošiamųjų darbų ir testavimo/pirminio optimizavimo fazės.
Eglė jau šeštus metus yra neatsiejama mūsų komandos dalis. Labai smagu rasti specialistę, kuri tikrai suinteresuota mūsų pardavimų augimu bei nuolat pateikia naujų idėjų. Visi darbai atliekami laiku, atsakingas požiūris į kiekvieną užduotį.
Sėkmingas bendradarbiavimas padeda augti ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse. Ačiū už užsimezgusią partnerystę!
Sidonas Donatas
Donatas Dargis
Komercijos direktorius | Sidonas.lt

Būsime išties puiki komanda, jeigu:

 • Mėgstate planuoti darbus ir ieškote specialistų, kurie atsakingai laikytųsi deadline’ų. 
 • Didžiąją dalį reklamos paslaugų norite gauti iš vienų rankų, nes kontroliuoti 3-4 skirtingų specialistų darbą jums neatrodo efektyvu.
 • Vertinate agentūros savarankiškumą – kartu su specialistu galvoti reklamos tekstus ar parinkinėti nuotraukas neturėtumėte nei laiko, nei noro. 
 • Jūsų versle situacijos „visko reikia vakar” gal kartais ir pasitaiko, tačiau nėra dažnos. 

O kaip viskas vyks?

Plataus spektro skaitmeninė rinkodara –  tai nuoseklus darbas su digital marketing kanalais, paremtas ilgalaikių tikslų siekimu.

Pradžia
 • Gavę užklausos formą, susisiekiame ir suderiname esmines detales, atsakome į iškilusius klausimus.
 • Išsigryniname tikslus.
 • Pasirašome sutartį.
Pasiruošimas
 •  Išanalizuojame tai, ką darėte iki šiol.
 •  Atliekami būtini paruošiamieji darbai.
 • Susidarome skaitmeninės reklamos strategiją.
Įgyvendinimas
 • Dirbame – sudaryta skaitmeninės reklamos strategija iš plano virsta realybe.
Optimizavimas
 • Optimizuojame ir geriname rezultatus. Taip pat reaguojame į reklamos kanalų atnaujinimus ir atitinkamai koreguojame skaitmeninės reklamos taktikas. 
Eglė yra organizuota, lanksti ir tiksli specialistė, tad darbai visą bendradarbiavimo laikotarpį buvo atliekami greitai bei kokybiškai. Didelis dėkui!
Autopsa logo
Dalia Konopko
Finansų direktorė | Autopsa
Eglė is always creative, attentive to detail and consistent in meeting deadlines. We worked together for 9 months and she brought lots of good ideas to the project. A truly great business partner.
Rustam Velum Design
Rustam Junusov
CEO | Velum Design LLC

Dažniausiai užduodami klausimai

Rezultatų greitis labai priklauso nuo jūsų įdirbio prieš mūsų bendradarbiavimą.

Esame turėję atvejų, kai reklama atsipirko iškart, bet dažniau norimus rezultatus matome po paruošiamųjų darbų ir testavimo fazės.

Visada orientuojamės ne į greitus bei trumpalaikius, bet į ilgalaikius tvarius rezultatus, grįstus nuosekliu darbu. Iš patirties matau, kad tik toks darbas gali atnešti nuolatinį augimą. Daugiau informacijos rasite šiame straipsnyje >>

Investicija į reklamą susideda iš 2 dalių: kasmėnesinio bendradarbiavimo įkainio + reklamos biudžeto (mokama tiesiai reklamos kanalams).

Reklamos kanalų biudžetą sprendžiate jūs, mes iš savo pusės pateikiame rekomendacijas. Vėliau dirbdami visada galime pamatyti, kurių kanalų biudžetą verta didinti, kurių – mažinti ar apskritai atsisakyti. Įprastai Lietuvoje rinkoje rekomenduoju startuoti nuo 1000+ € biudžeto. Minimali suma, su kuria galima efektyviai dirbti būtų nuo 600 €.

Kai pradedame darbus, jūsų marketingo investicijos susideda iš dviejų dalių – mokesčio už paslaugas ir biudžeto, kurį mokate tiesiai reklamos kanalams (pvz. Google, Facebook, Mailerlite, etc). Geriausia ir saugiausia jums turėti atskirą banko kortelę, kurią galėtume prijungti prie kanalų. 

Žymiai greičiau startuosime ir galėsime eiti tiesiai prie pardavimų didinimo, jei iškart turėsite:

 • Internetinę svetainę. Be svetainės neišnaudosite viso reklamos potencialo;
 • Facebook puslapį (page), reklamos paskyrą (ads manager) ir verslo paskyrą (Facebook business manager);
 • Kitas socialinių tinklų paskyras, kurias norėtumėte naudoti (Instagram, Pinterest, Twitter, etc);
 • Google Analytics;
 • Email duombazę (sukauptą pačių pastangomis, ne pirktą).

Taip, kiekvieną mėnesį išrašoma sąskaita faktūra už praeito mėnesio paslaugas.

Prieš darbų pradžią reikalingas 50% avansas.

Taip, visada pasirašome paslaugų teikimo sutartį.

Interneto svetainių nekuriame, tačiau jei yra poreikis, mielai perimame projektų vadovo užduotis ir koordinuojame svetainės kūrimą su jūsų programuotojais.

 
Ačiū už sklandų bendradarbiavimą! Kartu dirbame jau metus ir esame patenkinti atsakingumu, lankstumu bei požiūriu į klientą, o taip pat siūlomais atsiradusių problemų sprendimo būdais. Išties malonu dirbti su profesionalais!
Katinukas logo
Gintarė Katinienė
Direktorė | Katinukas.lt

Bet ar tikrai bus rezultatas?

 
Kas bus pasakyti negaliu, tačiau mielai pasidalinsiu tuo, kas jau buvo.
Reklamos internete rezultatai tertele.com
Reklamos internete rezultatai tertele.com
Reklamos internete rezultatai tertele.com

Kiekviena situacija individuali ir turi daugybę kintamųjų. Ir visgi, jei produktas geras ir jau patikrintas rinkoje, klientų aptarnavimas puikus, verslas vystomas ir nestovi vietoje, paklausa yra, o reklama internete įgyvendinama kokybiškai bei profesionaliai – nematau, kas galėtų sutrukdyti pasiekti norimus rezultatus.

Vis dar abejojate? Pasikalbėkime! 

El. paštas: egle[@]tertele.com

Numeris: +370 636 60511

Daugiau informacijos: 

ApieFacebookLinkedin 

 

Eglė Tertelė