Dažniausiai užduodami klausimai

Rezultatų greitis labai priklauso nuo jūsų įdirbio prieš mūsų bendradarbiavimą.

Esame turėję atvejų, kai reklama atsipirko iškart, bet dažniau norimus rezultatus matome po paruošiamųjų darbų ir testavimo fazės.

Visada orientuojamės ne į greitus bei trumpalaikius, bet į ilgalaikius tvarius rezultatus, grįstus nuosekliu darbu. Iš patirties matau, kad tik toks darbas gali atnešti nuolatinį augimą. Daugiau informacijos rasite šiame straipsnyje >>

Investicija į reklamą susideda iš 2 dalių: kasmėnesinio bendradarbiavimo įkainio + reklamos biudžeto (mokama tiesiai reklamos kanalams).

Reklamos kanalų biudžetą sprendžiate jūs, mes iš savo pusės pateikiame rekomendacijas. Vėliau dirbdami visada galime pamatyti, kurių kanalų biudžetą verta didinti, kurių – mažinti ar apskritai atsisakyti. Įprastai Lietuvoje rinkoje rekomenduoju startuoti nuo 1500+ € biudžeto. 

Kai pradedame darbus, jūsų marketingo investicijos susideda iš dviejų dalių – mokesčio už paslaugas ir biudžeto, kurį mokate tiesiai reklamos kanalams (pvz. Google, Facebook, Mailerlite, etc). Geriausia ir saugiausia jums turėti atskirą banko kortelę, kurią galėtume prijungti prie kanalų. 

Žymiai greičiau startuosime ir galėsime eiti tiesiai prie pardavimų didinimo, jei iškart turėsite:

  • Internetinę svetainę. Be svetainės neišnaudosite viso reklamos potencialo;
  • Facebook puslapį (page), reklamos paskyrą (ads manager) ir verslo paskyrą (Facebook business manager);
  • Kitas socialinių tinklų paskyras, kurias norėtumėte naudoti (Instagram, Pinterest, Twitter, etc);
  • Google Analytics;
  • Email duombazę (sukauptą pačių pastangomis, ne pirktą).

Taip, kiekvieną mėnesį išrašoma sąskaita faktūra už praeito mėnesio paslaugas.

Prieš darbų pradžią reikalingas 50% avansas.

Taip, visada pasirašome paslaugų teikimo sutartį.

Interneto svetainių nekuriame, tačiau jei yra poreikis, mielai perimame projektų vadovo užduotis ir koordinuojame svetainės kūrimą su jūsų programuotojais.