Apie

Esu digital marketing specialistė, turiu 5 metų patirtį internetinės rinkodaros srityje, padedu vidutinio dydžio B2C įmonėms didinti pardavimus.

Kodėl verta parašyti man?

✔ Man nuoširdžiai rūpi jūsų sėkmė ir pardavimai. Nesu iš tų žmonių, kurie tiesiog „postins į feisbuką“ ir ignoruos, kad jūsų svetainė neturi mobilios versijos ar naujienlaiškiai siunčiami be nuorodų. Pirmenybę teikiu ilgalaikiams projektams, iš manęs galite tikėtis iniciatyvos visą bendradarbiavimo laikotarpį.

✔ Sprendimus priimu ir idėjas siūlau pasiremdama skaičiais. Google Analytics, SemRush ar Facebook Ads Manager ataskaitos man yra kasdienė duona.

✔ Siūlau platų paslaugų spektrą: rinkodaros strategiją bei jos įgyvendinimą, grafinio dizaino paslaugas, tekstų rašymą, socialinių tinklų bei Google Ads administravimą, elektroninių laiškų rinkodarą ar nesudėtingų internetinių svetainių kūrimą.  Taip pat mielai perimu projektų vadovo užduotis, pvz. jei reikalingas sudėtingas internetinis projektas ir ieškote žmogaus, kuris kontroliuotų įgyvendinimą.

✔ Aš gyvenu internetine rinkodara ir seku naujausias tendencijas. Viena pirmųjų sužinau apie naujausius Facebook ar Google algoritmų atnaujinimus, gilinuosi į naujas funkcijas ir siūlau tai savo klientams.

✔ Ilgą laiką dirbau kliento (užsakovo) pusėje ir sau taikau aukštus standartus.

✔ Nedingstu 🙂 ir laikausi deadline’ų. Būtent dėl šios priežasties darbus planuojuosi ir atlieku laiku, o terminas „visko reikia vakar“ neturi vietos mano žodyne.

Eglė Tertelė