Apie

Sveiki! Esu Eglė, diplomuota komunikacijos specialistė ir įmonės MB „E. rinkodara“ įkūrėja. Turiu 7 m. patirtį digital marketing srityje ir padedu vidutinio dydžio B2C įmonėms didinti pardavimus, didžioji dalis mano klientų yra e-parduotuvės.

Neretai klientai pirmųjų pokalbių metu pasakoja, kad besirinkdami specialistą, susiduria su dilema: Facebook specialistai ragina visą biudžetą skirti Facebook, SEO/SEM profesionalai – paieškos varikliams ir t.t.

Aš dirbu bei testuoju daug kanalų ir taip išgryninu, kas VEIKIA būtent JUMS. Su manimi biudžetą skirsite ne tam, kas madinga šiuo metu, o ten, iš kur ateina pardavimai.

 

Kodėl verta parašyti man?

✔ Man nuoširdžiai rūpi jūsų sėkmė ir pardavimai. Tikrai.

Dirbu kaip lojalus, patikimas (nors ir išorinis) komandos narys, kartu siekiu bendrų tikslų.

✔ Kartu su nedidele komanda teikiame plataus spektro skaitmeninio marketingo paslaugas, o jūs turite galimybę pirkti beveik visas paslaugas iš vienų rankų: planuosime jūsų komunikaciją ir, jei bus poreikis, kursime banerius, rašysime tekstus, administruosime socialinius tinklus bei Google Ads, kursime naujienlaiškius ar landing page’us.

Taip pat mielai perimu projektų vadovo užduotis, pvz. jei reikalingas sudėtingas internetinis projektas ir ieškote žmogaus, kuris koordinuotų to įgyvendinimą.

✔ 90% mano klientų yra ilgalaikiai (t.y. dirbame 6 mėnesius ar daugiau). Iš manęs galite tikėtis iniciatyvos visą bendradarbiavimo laikotarpį. Be to, jau 3+ metų ši veikla man yra pagrindinė, todėl galime komunikuoti standartinėmis darbo valandomis.

✔ Sprendimus priimu ir idėjas siūlau pasiremdama skaičiais. Google Analytics, SemRush ar Facebook Ads Manager ataskaitos man yra kasdienė duona.

✔ Orientuojuosi į nuoseklų augimą ir ilgalaikius rezultatus.

✔ Aš gyvenu internetine rinkodara ir seku naujausias tendencijas. Viena pirmųjų sužinau apie naujausius Facebook ar Google algoritmų atnaujinimus, gilinuosi į naujas funkcijas ir siūlau tai savo klientams.

✔ Esu atsakinga, laikausi deadline’ų. Būtent dėl šios priežasties darbus planuojuosi ir atlieku laiku, o terminas „visko reikia vakar“ man nėra priimtinas.

 

Pirmenybę teikiu pastoviam ir ilgalaikiam bendradarbiavimui.

Jei turiu laiko, mielai teikiu ir vienkartines paslaugas, konsultacijas ar analizes.

Eglė Tertelė